KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Väggrelief 13546442

nr 1354 6442

Tor Erik Flyckt

(f. 1930), Sverige

Väggrelief, Signerad, numrerad 1998, ca 13,5x11 cm

Tor Erik Flyckt, svensk bildkonstnär född 1930.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 18:38:08

16/10 16:20:18 1      Vinnande bud

Tor Erik Flyckt

Läs mer om Tor Erik Flyckt